Три міфи про походження мови

Три міфи про походження мови

Три міфи про походження мови

  Просмотров 449

Існує незліченна кількість теорій про походження людської мови, навіть якщо багато лінгвістів і вчених у минулому заявляли про пошук зерна, з якого людська мова виросла, щоб бути безплідною. Однак, це не завадило різним культурам пояснити, що людська мова взагалі існує, і чому не говорять однаково. Загалом, розповіді доповідають про час, коли всі люди говорили однією мовою, а потім, за певних обставин, були розкидані і почали говорити на різних мовах. Ось лише деякі з них.

Вавилонська вежа

Можливо, найвідоміший міф, принаймні там, де іудаїзм і християнство поширені, можна знайти в єврейській Біблії, зокрема в книзі Буття. Одного разу в історії, згідно з історією, кожен, хто пережив потоп, викликаний Божим гнівом, говорив тією ж мовою і поселився на землі, відомій як Шінар. Там вони вирішили, що це буде чудова ідея почати будувати башту так високо, як небеса. Богу це особливо не сподобалося, тому він проклинув усіх, хто працював на башті, зробивши там, щоб їхня мова не була зрозуміла один одному і змусила їх піти по всьому світу. Пізніше місто, в якому була побудована башта, отримала назву Вавилон, і, таким чином, башта стала Вавилонською вежею. Згідно з цією історією, причиною існування різних мов у різних регіонах світу є те, що ця мова заплутана і розсіяна населенням.

Індуїстське Світове Дерево

Згідно з одним індуїстським міфом, колись було дуже високе дерево, яке виросло з самого центру землі. Його називали «Світовим Древом» або «Деревом Знань» і росло настільки високо, що майже досягло небес. Дерево вирішило, що воно продовжуватиме рости, щоб його вершина була на небі, а гілки на землі - так, щоб все людство зібралося під ним і перешкодити їм розділятися. Бог Брахма зрозумів наміри дерева і як покарання за те, що він так гордий, він відрізав всі гілки дерев і розсіяв їх по всій землі. Там, де кожна гілка впала, почало рости дерево Вата, а разом з ним, і нова мова, і культура для людства.

Смерть Вуррурі

Плем'я аборигенів з південної Австралії має досить жахливий міф про те, чому ми не говоримо однією мовою. Історія розповідає, що колись була дуже неприємна старенька на ім'я Вуррурі, яка ходила з допомогою тростини і використовувала її, щоб зробити непотрібні вогні, навколо яких люди спали. Одного разу вона померла, і ця новина поширилася по всій землі, на велику радість тих, кого вона пережила в житті. Всі вони прийшли, щоб побачити її тіло, і одна група аборигенів почала їсти м'ясо трупа. Вони відразу ж почали говорити певною мовою і пішли в одному напрямку. Наступна група з'їла все, що було в кишечнику жінки, і почала говорити іншою мовою і вирушила в іншому напрямку. Остання група аборигенів з'їла кишечник і почала говорити на третій мові і відправилася в третій напрямок. Таким чином, різні племена аборигенів та їхні мови були продуктом їжі різної частини тіла.

Ці історії, як правило, підкреслюють ідею, що перед тим, як люди почали розмовляти новими мовами, кожен жив у гармонії. Правда, мовні бар'єри можуть бути проблемою, особливо коли йдеться про глобальний бізнес. У бюро перекладів "Glebov" у місті Київ ці бар'єри усуваються з легкістю та професіоналізмом за допомогою перекладу та інтерпретації (особисто або по телефону), а також настільних видавничих систем, які чудово локалізують ваш кінцевий продукт.

Всего комментариев: 0
Имя *: Email:
Код *: