Успішне використання інтегрованого бізнес-планування SAP IBP

Успішне використання інтегрованого бізнес-планування SAP IBP

Успішне використання інтегрованого бізнес-планування SAP IBP

  Просмотров 72

Комплексне бізнес-планування IBP — це розширена форма планування продажів та операцій, яка охоплює наскрізний ланцюжок створення вартості бізнесу та поєднує стратегічні цілі, пов’язані з прибутковістю, з рішеннями щодо короткострокового та середньострокового оперативного планування за допомогою функціонального аналізу — інформування рішень про більш вигідну співпрацю з постачальниками, формування попиту, маркетингу, росту та розвитку продукції.

Найкраще Integrated Business Planning IBP повністю узгоджується з показниками зростання та інновацій, перетворивши даний функціонал на стратегічного бізнес-партнера. Візуалізація узгодження операційних рішень вашої компанії з перспективними фінансовими показниками, представляючи складні компроміси, обмеження та ділові реалії в реальному часі через ланцюжок створення вартості — ось як виглядає успішне використання інтегрованого бізнес-планування SAP IBP.

Чому компанії намагаються прийняти IBP

Причини, чому компанії намагаються прийняти на програмне забезпечення SAP Integrated Business Planning IBP, включають:

  • Суперечливі цілі серед бізнес-одиниць та бар'єри внаслідок розвитку процесів та технологій;
  • Чиннатехнологія проектування;
  • Традиційні методи ведення бізнесу.

Дослідження показують, що 49% організацій продовжують використовувати планування електронних таблиць, але 51% показує, що успішні компанії вже підтримують процес інтегрованого бізнес-планування. Очевидно, що розв’язання проблем, пов’язаних із впровадженням програмного забезпечення IBP, починається з розуміння його переваг.

Принцип роботи SAP інтегрованого бізнес-планування IBP

IBP представляє наскрізні цілі бізнесу за допомогою процесу, який враховує кожен бізнес-елемент та його різні функції. Наприклад, чи представлений операційний план у звіті про рух грошових коштів? Якщо ні, то яка користь від операційного плану, який включає продуктову суміш із маржевими внесками, що створює ризик руху грошових потоків? Ось чому результатом IBP є справжній бізнес-план, а не план попиту, план пропозиції, план виробництва або фінансовий бюджет.

Складові модулі Integrated Business Planning IBP

SAP IBP складається з 5-модулів, що відповідають потребам сучасного та нестабільного ланцюжка збуту:

  1. Demand Planning. Прозорість попиту за допомогою короткострокових, середньострокових та довгострокових прогнозів.
  2. Inventory Optimization. Встановлює оптимальні цілі запасів, що дозволяє максимізувати прибуток, мінімізувати витрати, залишаючи при цьому буфер, який допомагає задовольнити несподіваний попит.
  3. Response&Supply Planning. Оптимізує ефективність ресурсів шляхом створення планів постачання на основі пріоритетних потреб, розподілу та обмежень ланцюга постачання та збуту.
  4. Sales&Operations Planning. Забезпечує міжвідомчий план продажів та операцій, який балансує запаси, рівень обслуговування та прибутковість.
  5. Supply Chain Control Tower. Забезпечує наскрізну видимість ланцюга постачання та збуту, що дозволяє вжити швидких коригувальних дій.

Завдяки продукту IBP, який пропонує впровадити компанія «Benoy», підприємства отримують єдиний цілісний план, який уніфікує бізнес, безперешкодно поєднуючи корпоративне управління діяльністю, процеси та системи фінансового та оперативного планування.

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *: