Твердопаливні котли в Україні

Твердопаливні котли в Україні

Твердопаливні котли в Україні

  Просмотров 247

Ще зовсім недавно, твердопаливні котли займали далеко не перше місце в опалювальному процесі в Україні. Газ був найдешевшим паливом, і газові котли працювали безперебійно і легкі в експлуатації. Найдоступнішим видом опалення було газове, а потім електричне та опалення на дизпаливі. Але часи змінилися, а з ними і ціни на газ. Сьогодні до твердопаливних котлів повертаються все більше користувачів, розуміючи наскільки це вигідний вид опалення і перспективніший, адже енергоносії будуть, швидше за все, дорожчати і далі, як газ, так і електроенергії, не відстає і ціна на дизпаливо.

Зовсім недавно вважалося, що опалення дровами самий трудомісткий і самий клопіткий вид опалення, а ще дуже багато сміття і бруду від такого виду опалення. Але прогрес не стоїть на місці, в світі давно винайдені нові котли твердопаливні, експлуатація який не доставляє багато клопоту. Так, є котел на дровах, виробництва України які потребують завантаження дров всього два рази на добу, а є і такі, яким потрібна завантаження всього один раз на добу. На вугіллі такий котел може на одному завантаженні пропрацювати до трьох діб. Тому користувач, всупереч всім очікуванням, не перетворитися на кочегара, якому постійно потрібно підкидати дрова чи вугілля.

Котли твердопаливні, які пропонує компанія Екоклімат, виготовлені з міцної нержавіючої сталі, вони прийшли на зміну чавунним котлам, які хоча і здатні довго тримати тепло, але схильні до тріщин, оскільки чавун є крихким металом.

Сьогодні багато українців замислюються про покупку твердопаливного котла. Але тут теж є свої нюанси: необхідно позначити потужність майбутнього котла, щоб він оптимально підійшов до Вашого дому. Допомогти в цьому охоче допоможуть співробітники компанії Екоклімат, які, незважаючи на те, що компанія існує на ринку з 2015 року, вже заявили про себе в повний голос, завдяки старанням і вмінням професіоналів, які працюють тут.

Монтаж твердопаливного котла, є справою не менш відповідальним, ніж його вибір. Саме від правильного монтажу залежить робота твердопаливного котла з максимальною віддачею.

Звичайно, твердопаливний котел вимагає до себе більшої уваги, ніж газовий або електричний, але в сучасних твердопаливних котлах весь процес обслуговування зводиться до завантаження палива і своєчасного видалення золи після повного згоряння, а так само чистка теплообмінника.

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *: