Світловідбиваючий одяг. Як працюють світловідбиваючі елементи.

Світловідбиваючий одяг. Як працюють світловідбиваючі елементи.

Світловідбиваючий одяг. Як працюють світловідбиваючі елементи.

  Просмотров 251

З кожним роком на дорогах наше країни стає все більше і більше автомобілів. А з ростом числа машин зростає і кількість аварій. І не завжди водій винен в тій чи іншій ситуації. Іноді пішоходи забувають про елементарні правила поведінки на дорогах, що і є причиною дорожньо-транспортної пригоди.

А іноді водій просто не встигає зреагувати на ситуацію і відбувається непоправне. Але ми, пішоходи, батьки своїх маленьких пішоходів, можемо допомогти водієві бути уважнішими на дорозі в темну пору доби, наприклад.

Зараз все більше і більше набирають популярність світловідбиваючі елементи. Раніше вони застосовувалися не скрізь і нечасто: на жилетах у працівників дороги, на деяких велосипедах і автомобілях. Але вчені довели, що світловідбиваючі елементи можуть врятувати життя людей, якщо їх пустити в маси і поширити серед пішоходів.

Давайте розберемося, як світловідбиваючі наліпки на одяг працюють. Такі наклейки приклеюються на одяг, рюкзак або сумку. Світловідбиваючі елементи відхиляють світловий потік від фар і повертають його назад. Це щось схоже на ефект дзеркала. Якщо посвітити ліхтариків в дзеркало, то промінь світла відіб'ється тобі в очі. Так і світловідбиваючі елементи працюють. Фара світить на нього, а світло повертається водієві, попереджаючи його про те, що попереду хтось є, потрібно зменшити швидкість або взагалі зупинитися.

Функції таких елементів працюють навіть при поганій видимості, навіть під час дощу або туману. Тому краще світловідбиваючі елементи носити завжди, не залежно від часу доби і погоди. Природно більшою мірою це стосується наших дітей. Адже діти тільки вчаться бути пішоходами, багато правила ще не навчилися дотримуватися. І щоб під час походу в школу або зі школи не сталося лиха, потрібно убезпечити своє чадо будь-якими способами.

А способи зараз дуже навіть цікаві. Перейшовши за посиланням https://loom.in.ua/ua/dlya-ditej, можна знайти величезний вибір світловідбивних елементів для дітей. Тут і всілякі наклейки на одяг, і браслети, і брелки, і пов'язки на руку. Асортимент великий, кожній дитині буде з чого вибрати той аксесуар, яким йому буде цікаво прикрасити свій одяг.

Так само на сторiнцi https://loom.in.ua/ua/dlya-ditej можна знайти наліпки на коляску. Адже про безпеку дитини теж забувати не треба. Так, коляску везе доросла людина, дотримуючись усіх правил дорожнього руху. Але коляску не завжди помітно в темряві або під час поганої погоди. Краще приклеїти светоотражающую наклейку і полегшити видимість водіям. Тим більше, такі наклейки тільки прикрасять вигляд коляски або дитячого велосипеда. Загалом, не забувайте про свою безпеку і про безпеку своїх близьких.

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *: