Магазин дитячого одягу "Чебурашка"

Магазин дитячого одягу "Чебурашка"

Магазин дитячого одягу "Чебурашка"

  Просмотров 247

Підготовка до народження малюка є одним з найбільш важливих моментів в житті батьків. Перше місце серед необхідного приладдя займає одяг для новонароджених. Кожна мама має мати під рукою такий магазин як https://chebyrashka.com.ua де можна знайти кращий дяг для дитини.

Речі для новонароджених при виписці з пологового будинку

Взимку, восени і ранньою весною, виписуючись з пологового будинку, необхідно подбати про теплий одяг для новонародженого маляти. Влітку з одягом менше проблем: досить боді і пеленочки. Але, в холод необхідно запастися теплими речами. В цей невеликий комплект входить: конверт, боді, проміжний костюм між боді і конвертом з флісу або шерсті.

Конверт для новонароджених навесні або восени купується на основі флісу або синтепону. Зимовий конверт повинен обов'язково бути зроблений з овчини або пуху.

Боді підходить як універсальний одяг для новонароджених хлопчиків і дівчаток. Він одягається в якості нижньої білизни і обов'язково повинен бути пошитий з натуральної тканини.

За способом надягання боді відрізняються один від одного. Кращим варіантом одягу для новонароджених хлопчиків і дівчаток є боді з кнопками спереду. Воно відкривається, розкладається на столику. Малюка просто кладуть і застібають на ньому одяг. Це дуже зручно для новонароджених, тому що вони ще практично не тримають голівку самостійно. Є варіанти боді, які надягають через голову. Розрізняються вони тим, що бувають із застібками на плічках, що зручніше. Також існують рішення і без них, а також з кнопками внизу. За зовнішнім оформленням зараз є величезна кількість боді, залишається тільки вибирати. Доречі одяг можна придбати і оптом у магазині ось тут: https://chebyrashka.com.ua/dytyachiy-odyag-optom.

Одяг для новонароджених взимку

Зимовий одяг для самих маленьких - це в першу чергу конверт, спальний мішок або комбінезон. Зовні ці види дитячих речей для новонароджених повинні складатися з водонепроникного і стійкого до вітру покриття. За внутрішнім наповненням сьогодні існує маса варіантів: натуральне хутро, овчина, фліс. Крім того, хутро або овчина може відстібатися.

Буває окремий унікальний, багатофункціональний вид одягу для новонароджених взимку - комбінезон - трансформер. Він трансформується з конверта. Коли малюк вже стане трохи активніше, з конверта ви можете зробити комбінезон за рахунок різних застібок.

Особливу увагу слід приділити термобілизна або піддягаючи. Важливо розуміти, що термобілизна надаватися на голе тіло, а поддева є проміжним шаром між нижнім одягом і верхньої. В основному вона виглядає як піжама з флісовій тканини. Існує і поддева з вовни.

Універсальний варіант для малюків до року - термобілизна з вовни. Воно знайшло собі застосування в якості і поддева, і нижньої білизни.

Поддева повинна бути цілісна, що не розділятися на штани і кофту. Здійснюючи покупку, зверніть увагу на зручність при одяганні малюка. Наявність блискавки до рівня паху - необхідна умова. Блискавка повинна бути з м'яким куточку на початку, який працює як захист від защемлення. Інакше ви не просто одягнете малюка на прогулянку, а будете ще довго його заспокоювати, якщо випадково зачепите блискавкою його ніжну шкіру. Також не забувайте про те, що товщина костюма не говорить про його термостійкості. Він повинен бути зручний для малюка. Не потрібно кутати дитини як капусту.

Існує думка, що чим більше одягу було на дитину в ранні роки його життя, тим вони частіше хворіють вже дорослими. А лікарі-педіатри стверджують, що на малюка повинно бути рівно на одну одежину більше, ніж на матері. У будь-якому випадку вибір за вами, головне - без фанатизму, і тоді малюк буде здоровий, а ви спокійні.

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *: