Лабораторія «Сінево» в Львові досвід та сучасне обладнання

Лабораторія «Сінево» в Львові досвід та сучасне обладнання

Лабораторія «Сінево» в Львові досвід та сучасне обладнання

  Просмотров 282

Від точності результатів аналізів безпосередньо залежить успіх лікування, швидкість одужання, і, в кінцевому рахунку, кількість грошей, витрачених на лікування. На жаль, не завжди, дивлячись на результати аналізів, ясний діагно., Це обумовлює перед усі подальші лікувальні дії які можуть виявитися некоректними. Адже іноді навіть маленька неточність, помилка в результаті аналізу може зіграти, воістину, фатальну роль,  а це в першу чергу марно витрачені гроші яких у сьогоднішніх українців не так вже й багато. Призначення лікарських препаратів, їх дозування так само безпосередньо залежать від точності проведення аналізів. Тому, цей, здавалося б, простий процес краще довірити надійної, перевіреної і добре зарекомендувала себе діагностичною лабораторією.

Діагностична лабораторія "Сінево" у Львові працює в Україні з 2007 року, зарекомендувавши себе, як лабораторія, в точності проведених аналізів якої можна не сумніватися. Досить зазначити, що вже більше двох мільйонів українців отримали достовірні і точні результати аналізів. З діагностичної лабораторії "Синево" використовуються передові технології європейського і світового рівня. Сучасні, прогресивні апарати і методики досліджень дозволяють отримати максимально достовірний і точний результат.

Основною робочою одиницею лабораторії "Синево" є аналітична система останнього покоління, яка дозволяє здійснювати складні дослідження з однієї первинної пробірки. Основою роботи системи Roche Cobas 6000 є високоякісні реагенти, здатність виділяти згустки крові. Електрохемілюмінесцентних технологія забезпечує високу якість аналізу і мінімальний час його виконання. Висока результативність у виконанні аналізів можлива завдяки тому, що всі реагенти в апараті захищені від впливу навколишнього середовища і готові до експлуатації.

Відгуки пацієнтів, які звернулися в діагностичну лабораторію, можна знайти на сайті компанії, вони говорять самі за себе. Ввічливий і уважний персонал, відсутність черг, зручна запис на необхідні аналізи, консультативна допомога кваліфікованих фахівців перед здачею аналізів, швидкість і точність виконання, все це відображено у відгуках про роботу лабораторії "Синево". Якість проведених аналізів діагностичною лабораторією «Сінево», підтверджена сертифікатом якості, виданим німецькою референтної лабораторії.

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *: