Найцікавіший інтернет – портал столичних та регіональних новин

Найцікавіший інтернет – портал столичних та регіональних новин

Найцікавіший інтернет – портал столичних та регіональних новин

  Просмотров 434

Кожна людина щоденно дізнається різноманітні новини з різних джерел. Для киян, гостей міста та жителів Київського регіону був створений інтернет – портал найсвіжіших та найцікавіших новин, який називається «Столичний регіон». Нашими журналістами висвітлюються різноманітні події, тому всі новини розподілені по відповідним тематичним рубрикам, кожна з якої містить максимум правдивої інформації.

У розділі «Влада і громада» кияни можуть ознайомитися з діяльністю обласних, районних рад та адміністрацій, дізнатися про реакцію громадян на прийняті ними рішення. Також тут висвітлюються зміни, які відбуваються в керівництві Київської області, її районах, публікуються цікаві інтерв’ю з політичними та громадськими діячами.

«Господарство». Досить важливим для всіх киян та жителів регіонів є питання, коли ж все - таки розпочнеться ремонт доріг місцевого, обласного значення? Чи буде відбуватися подорожчання комунальних платежів? Як сьогодні працюють комунальні та інші служби? Про все це можна дізнатися зі сторінок «Столичного регіону». Наші журналісти ретельно вивчають інформацію про господарства у містах та селах, їх вплив на життя людей, висвітлюють стан інфраструктури, економіки, промисловості, сільського господарства Києва, так і окремих сіл та міст області.

В рубриці «Люди» можна прочитати інтерв’ю з цікавими та значущими для міста чи окремого регіону людьми, дізнатися цікаві факти з їхнього особистого життя, секрети успіху. Серед них є бізнесмени, відомі політики, артисти, спортсмени або науковці.

З проведенням цікавих спортивних заходів, оновленням матеріально – технічної бази спортивних комплексів та шкіл можна ознайомитися в рубриці «Здоров’я та спорт». Крім цього тільки на наших сторінках кожен читач зможе дізнатися про стан медичної реформи в країні, отримати поради від спеціалістів щодо здорового життя, де в Києві чи області можна відпочити та оздоровитись.

«Культура і освіта» допомагає щоденно бути в курсі культурних подій Київщини, отримувати оперативну інформацію щодо проведення фестивалів, виставок чи концертів.

Всі ці та інші актуальні питання, важливу інформацію відносно положення справ у регіонах столиці та Києві представлені широким масам населення на сторінках нашого інтернет – видання. Для того щоб кожен читач отримував тільки якісну та вірогідну інформацію, всі отримані матеріали наші журналісти ретельно перевіряють, щоб уникнути інсинуацій.

Джерело: stolychno.news

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *: