Конкурс для молодих рок-гуртів Київщини - 23 Февраля 2011

Главная » MuzOn News » Конкурс для молодих рок-гуртів Київщини

Конкурс для молодих рок-гуртів Київщини - 23 Февраля 2011

Конкурс для молодих рок-гуртів Київщини - 23 Февраля 2011

Просмотров 1355

Ініціативна молодь Києва оголошує про початок відбіркового етапу конкурсу для молодих рок-гуртів Київщини.
Конкурс відбувається в рамках реалізації проекту  «DJUICE ГРАНТИ» та проведення благодійного молодіжного фестивалю «БаРОКо».
Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 квітня 2011 р. Після відбору найкращі композиції увійдуть до ефіру радіостанції «Джем 95,6 FM».

Подробиці – у доданому прес-релізі.

Просимо повідомити про можливість використання матеріалу у публікаціях у розділах Новини/Анонси.

Дякуємо.

Молодіжний фестиваль "БаРОКо" та «DJUICE ГРАНТИ»
розшукують талановитих рок-музикантів

Ініціативна молодь Києва оголошує про початок відбіркового етапу конкурсу для молодих рок-гуртів Київщини. Конкурс відбувається в рамках реалізації проекту  «DJUICE ГРАНТИ» та проведення благодійного молодіжного фестивалю «БаРОКо». Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 квітня 2011 р. Після відбору найкращі композиції увійдуть до ефіру радіостанції «Джем 95,6 FM».

Для того, щоб взяти участь у конкурсі молодому  рок-колективу Київщини (учасники віком 16-26 років) необхідно надіслати заявку на адресу barocko2011@gmail.com. Заповнити заявку можна на сайті www.muzvar.com. Заявки приймаються до 1 квітня 2011 року. Оцінка заявок триватиме до 4 квітня 2011 року. Після цього відібрані конкурсанти отримають запрошення на прослуховування, які відбудуться на репетиційних базах міста Києва, відібраних та профінансованих молодіжним брендом DJUICE.

Після прослуховування найкращі 15 гуртів отримають змогу виступити на головному концерті фестивалю «БаРОКо», який відбудеться 23 квітня 2011 року у ПК ім. Корольова. За результатами виступу рок-колективів почесне жюрі, до складу якого увійдуть представник радіо «Джем фм», представник продюсерського агентства «MUZVAR», представник студії звукозапису «Crystal sound» та зірки сучасної рок-сцени України, визначить трьох фіналістів конкурсу.

Три команди-призери отримають можливість зробити якісний звукозапис своїх композицій на студії «Crystal sound» у Києві. Найкращі композиції, відібрані представниками головного медіа-партнера події – радіостанції «Джем 95,6 FM», матимуть можливість вийти в ефір.
Організатор:
КМО ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»
Довідка про проект:
«DJUICE ГРАНТИ» — всеукраїнський соціальний студентський проект, у рамках якого студенти зможуть отримати гранти для реалізації волонтерських соціальних ініціатив, спрямованих на популяризацію молодої української музики.
Детальнішу інформацію шукайте на сайтах:
www.baroko.cc.ua
www.muzvar.com
www.jamfm.com.ua
www.vkontakte.ru/club23877998
За додатковою інформацією звертайтеся до:
Ольга Філіпенко, тел. (067) 215 37 05, e-mail: olga.filipenko@brandcom.com.ua

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *: